Gedimino Bertašiaus vedina Lietuvos jaunių (iki 18 metų) rinktinė iškovojo trečiąją pergalę Graikijoje vykstančiame Europos čempionate. Nieko nebelėmusiose B grupės rungtynėse vis dar be Donato Motiejūno žaidę lietuviai 72:64 (25:21, 21:12, 8:16, 18:15) įveikė Estijos ekipą ir tapo grupės nugalėtojais.

Susitikimą dviem tolimais metimais pradėjo Gediminas Bertašius, du dvitaškius pridėjo Tautvydas Šležas ir Lietuvos rinktinė trečiąją minutę pirmavo 10:5. Visgi estų ši sėkminga Lietuvos rinktinės pradžia nesutrikdė ir Kristjanas Kitsingas septintąją minutę rezultatą išlygino - 15:15. Negana to, dar po minutės Rainas Veidemanas pirmą kartą į priekį išvedė Estijos rinktinę - 17:16. Laimei įspūdingai žaidusio G.Bertašiaus pastangų dėka lietuviai laimėjo paskutinių dviejų mėlinio minučių atkarpą 9:4 ir po pirmųjų dešimties minučių pirmauja 25:21.

Antrajame kėlinuke G.Bertašius ir toliau siuntė vieną kamuolį po kito į Estijos rinktinės krepšį, o lietuvių persvara ėmė augti. Po Mato Sapiegos penkių taškų iš eilės lietuvių persvara antroje antrojo kėlinio pusėje jau siekė keturiolika taškų - 41:27. Antrajame ketvirtyje sužaidus vos penkias minutes penktąją asmeninę pražangą gavo vienas Estijos rinktinės lyderių Madis Saarmetsas. Tuo pasinaudoję lietuviai išlaikė įgytą persvarą ir įpusėjus rungtynėms pirmauja 46:33.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo labai nerezultatyviai. Per pirmas septynias trečiojo kėlinio minutes lietuviai tesugebėjo pelnyti vos 6 taškus, tačiau estai surinko ne ką daugiau - 9 ir Lietuvos rinktinė išlaikė dviženklę persvarą 52:42. Per likusias tris minutes taškus rinko vienintelis Estijos rinktinės krepšininkas Kristjanas Rinaldo ir po trijų kėlinių Lietuva priekyje tik penkiais taškais - 54:49.

Paskutiniajame ketvirtyje Estijos ekipa vis lipo lietuviams ant kulnų, tačiau Vitoldo Masalskio auklėtiniai sėkmingai atsilaikė ir laimėjo rungtynes rezultatu 72:64.

Nugalėtojų gretose fantastiškai rungtyniavo Gediminas Bertašius, kuris pelnė 31 (4/5 dvitaškių, 7/8 tritaškių) tašką ir atkovojo 8 kamuolius. 10 taškų pridėjo Tautvydas Šležas (10 atkovotų kamuolių), po 7 - Tomas Milinskas ir Augustas Pečiukevičius, 6 - Kristijonas Gaška, po 5 - Matas Sapiega, po 3 - Gilvydas Biruta ir Giedrius Staniulis.

Estijos ekipoje pasižymėjo Kristjanas Kitsingas (16 tšk.), Rainas Veidemanas ir Sassas Karemea (po 11 tšk.).