LeBronas Jamesas sugrįžo į Klivlandą, bet jo atstotovaujama  Los Andželo „Lakers“ svečiuose 102:116 (26:27, 23:30, 34:28, 19:31) nusileido vietos „Cavaliers“ (16-9) klubui.

Šeimininkai trečiajame kėlinyje buvo kiek atitrūkę (77:70), bet svečiai visada buvo šalia varžovų ir netrukus rezultatą išlygino.

Atkakl kova klostėsi ir ketvirtojo kėlinio pradžioje, vis dėlto Klivlando krepšininkai pelnė 9 taškus be atsako ir atittrūko 101:92.

Tada „Lakers“ dar bandė vytis, bet  „Cavaliers“ dar sykį truktelėjo į priekį ir galiausiai įgijo apčiupiamą persvarą bei ją išlaikė iki finalinės sirenos.

Šeimininkus į piekį vedė Donovanas Mitchelas, pelnęs 43 taškus (13/19 dvit., 4/8 trit., 5/5 baud.), atkovojęs 6 kamuolius ir atlikę 5 rezultatyvius perdavimu.

Jam gerai talkino 24 taškus pridėjęs Jarrettas Allenas.

L. Jamesas buvo rezultatyviausias „Lakers“ gretose, kai įmetė 21 tašką ir atkovojo net 17 kamuolių. Thomasas Bryantas pridėjo 19 taškų.

Rungtynėse dėl ligos vos 9 minutes sužaidė vienas svečių lyderių Anthony Daviesas.

„Cavaliers“: Donovanas Mitchellas 43 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Jarrettas Allenas 24 (11 atk. kam.), Dariusas Garlandas 21 (11 rez. perd.), Evanas Mobley (12 atk. kam.) ir Carisas LeVertas po 7.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 21 (17 atk. kam., 4 rez. perd.), Thomasas Bryantas 19 (9 atk. kam.), Dennisas Schroderis ir Russellas Westbrookas po 16, Austinas Reavesas 8.