Pirmadienį trečiosiose Graikijos krepšinio pirmenybių pusfinalio rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtojas ir šalies čempionas Atėnų "Panathinaikos" klubas su Jonu Mačiuliu svečiuose 72:65 (16:16, 22:21, 20:16, 14:12) įveikė ketvirtojoje pozicijoje likusią Salonikų PAOK komandą ir, laimėjęs seriją iki trijų pergalių 3-0, pateko į finalą.

Pirmuosius du susitikimus savo aikštėje "Panathinaikos" krepšininkai laimėjo 89:83 (21:31, 24:18, 20:17, 24:17) ir 83:77 (15:18, 16:19, 25:16, 27:24).

Ne pačias sėkmingiausias rungtynes žaidęs lietuvis taškų nepelnė, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir kartą prasižengė. Per 18 su puse minutės (18:26) J.Mačiulis prametė visus keturis tritaškius ir abu dvitaškius metimus.

Po 17 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Dimitris Diamantidis bei Ramelas Curry's, po 8 - Roko-Leni Ukičius ir Jamesas Gistas.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo D.J.Cooperis (14 tšk.), Mihalis Tsairelis (11 tšk.), Kostas Charlabidis ir Giorgos Borgis (po 10 taškų).

Finalo serijoje iki trijų pergalių "Panathinaikos" klubo varžovu vėl bus Pirėjo "Olympiacos" komanda, pusfinalyje 3-0 (78:43, 84:58 ir 93:90 po pratęsimo) nugalėjusi Atėnų "Panionios" ekipą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.