Škotijos Glazgo mieste tęsiasi Europos plaukimo čempionatas. Šeštadienio popietę savo pagrindinę rungtį – 100 metrų plaukimą krūtine, pradėjo 2012-ų metų šios rungties olimpinė čempionė Rūta Meilutytė.

Lietuvė 100 m krūtine nuplaukė per 1 min. 6.89 sek. ir laimėjo ketvirtąjį atrankos plaukimą. Ramiai į pusfinalį patekusi lietuvė pasiekė asmeninį sezono rekordą ir užfiksavo geriausią rezultatą tarp visų atrankoje dalyvavusių sportininkių.

Kita Lietuvos atstovė 16-metė Kotryna Teterevkova kovojo penktame plaukime, kuriame susitiko akis į akį su sezono lydere ruse Julija Jefimova (1:07,25 min.). Mūsiškė finišavo per 1:09,22 min., užėmė 28-ą vietą ir į pusfinalį nepateko.

Iš viso atrankos varžybose dalyvavo 44 sportininkės. Pusfinalio plaukimas numatomas šį vakarą 19.30 val.

Primename, jog šiandien lietuvė 20.23 val. taip pat dalyvaus 50 m laisvu stiliumi finaliniame plaukime.