Prestižinio „Roland Garros“ turnyro, kurio prizų fondą sudaro 16,8 mln. eurų, moterų vienetų varžybų aštuntfinalyje pirmoji pasaulio raketė amerikietė Serena Williams 6:2, 6:2 nugalėjo Izraelio atstovę Shahar Peer (WTA 18).

S. Williams, kuri „Roland Garros“ turnyrą laimėjo 2002 metais, ketvirtfinalyje žais su Samantha Stosur (WTA 7), kuri 2:6, 6:1, 6:4 palaužė keturiskart varžybų čempionę belgę Justinę Henin (WTA 23).

Kitame ketvirtfinalio mače kovos serbė Jelena Jankovič (WTA 4) ir Kazachstano atstovė Jaroslava Švedova (WTA 36).

J. Jankovič aštuntfinalyje 6:4, 6:2 pranoko slovakę Danielą Hantuchovą (WTA 26), o J. Švedova 6:4, 6:3 įveikė Australijos atstovę Jarmilą Groth (WTA 107).

Vyrų vienetų varžybų aštuntfinalyje antroji pasaulio raketė ispanas Rafaelis Nadalis 6:2, 7:5, 6:4 susitvarkė su brazilu Thomaz Bellucciu (ATP 29).

Keturiskart turnyro nugalėtojas R. Nadalis ketvirtfinalyje žais su savo tėvynainiu Nicolu Almagro (ATP 21), kuris 6:1, 4:6, 6:1, 6:4 sudorojo taip pat ispaną Fernando Verdasco (ATP 9).

Kitą ketvirtfinalio porą sudarys serbas Novakas Djokovičius (ATP 3) ir austras Jurgenas Melzeris (ATP 27).

N. Djokovičius aštuntfinalyje 6:4, 2:6, 6:1, 6:2 buvo pranašesnis už amerikietį Robby Gineprį (ATP 98), o J. Melzeris 7:6 (8-6), 4:6, 6:1, 6:4 privertė pasiduoti Rusijos atstovą Teimurazą Gabašvilį (ATP 114).