Dešimtyje rungtyniauti likęs Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionate 1:0 privertė kapituliuoti „Metz“ futbolininkus.

Habibo Diallo 2-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

Tikslaus perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs Angelis Di Maria 9-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį atrėmė vartininkas.

Netrukus Mauro Icardi smūgiuotas kamuolys galva skriejo virš vartų.

Kiek vėliau pavojingą smūgį atliko Pablo Sarabia, tačiau svečius nuo praleisto įvarčio dar kartą išgelbėjo vartu sargas. Abdou Diallo antrajame kėlinyje užsidirbo antrą geltoną kortelę, kuri virto į raudoną, bei PSG liko rungtyniauti dešimtyje.

Julianas Draxleris 93-ąją minutę tiksliu smūgiu galva išplėšė PSG dramatišką pergalę 1:0.