UEFA Čempionų lygos rungtynės tarp „Basel“ ir „Paris Saint-Germain“ galėjo baigtis lygiosiomis, jei ne paskutinę pagrindinio rungtynių laiko minutę svečių pelnytas įvartis.

PSG gynėjas Thomas Meunier po perdavimo iš kairio krašto vienu lietimu pasiuntė kamuolį tiesiai į dešinį varžovų vartų kampą. „Basel“ pralaimėjo dvikovą „Paris Saint-Germain“ futbolininkams 1:2 (0:1).

Dar vieną gražuolį įvartį antradienio Čempionų lygos rungtynėse pelnė Madrido „Atletico“ žvaigždė Antoine‘as Griezmannas. Du įvarčius pelnęs ir „Atletico“ pergalę prieš „Rostov“ 2:1 (1:1) nulėmęs puolėjas taip pat vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartus.