Marijampolės „Sūduva“ vos neprisižaidė prieš Utenos „Utenį“. Įvarčiais prapliupę suvalkiečiai pagailėjo jėgų rungtynių pabaigoje, tačiau ištraukė pergalę 4:2.

Rungtynės Visagine, kur „Utenis“ šaltuoju laiku žaidžia namų rungtynes, prasidėjo svečių naudai. Bereikalingai baudos aikštelėje ranka sužaidė „Utenio“ žaidėjas, o jau 3-ąją minutę „Sūduvą“ nuo 11 metrų žymos į priekį išvedė Henri Ndongas.

Ilgai laukti nereikėjo ir antrojo įvarčio. Ernestas Veliulis gražiai numetė kamuolį Karoliui Laukžemiui, kuris puikiu smūgiu 13-ąją minutę rezultatą padvigubino.

Iki pertraukos daugiau nepasižymėjo nei viena komanda, tačiau antras kėlinys vėl prasidėjo „sūduvių“ atakų kruša.

50-ąją minutę po standartinės situacijos pasižymėjo Algis Jankauskas, o dar vieną vinį smeigė Ovidijus Verbickas (54`). Tai buvo debiutinis pastarojo įvartis „Sūduvos“ komandoje.

Vos po trijų minučių Edviną Baniulį pramigo marijampoliečių gynyba ir šis rezultatą sušvelnino (57`). Tuo „Utenio“ prisikėlimas nesibaigė. 78-ąją minutę tas pats E. Baniulis po sumaišties pelnė dar vieną įvartį.

Nors uteniškiai dar bandė kabintis, tačiau stebuklo sukurti ir keturių įvarčių deficito panaikinti jiems nepavyko.