14
Sirgaliai reikalauja atleisti J.Mourinho (nuotr. SCANPIX)

Mančesterio „United" sezonas UEFA čempionų lygoje baigėsi anksčiau nei tikėjosi klubo gerbėjai.

14

Trečiadienio vakarą „raudonieji velniai" atsakomose aštuntfinalio rungtynėse namuose 1:2 pralaimėjo „Sevilla" komandai. Pirmoji dvikova Ispanijoje baigėsi lygiosiomis 0:0.

„Old Trafford" stadione po keitimo pasirodęs Wissamas Ben Yedderas per keturias minutes įmušė du įvarčius ir privertė lieti ašaras aikštelės šeimininkų sirgalius.

Ir nors 84-ą minutę Lukaku tiksliu smūgiu sušvelnino atsilikimą, Mančesterio komandai vis dar reikėjo įmušti du įvarčius, ką padaryi buvo praktiškai neįmanoma.

Ypač žinant tai, kokio stiliaus futbolą šiame sezone dažniausiai propaguoja Jose Mourinho auklėtiniai.

Vos tik pasibaigus rungtynėms Mančesterio komandos sirgaliai negailėjo kritikos žodžių klubo treneriui.

„Kiek mes dar leisime Mourinho švaistyti klubo pinigus? Jis neturi jokios aiškios strategijos dėl komandos ateities. Įrodykite, kad turite ambicijų ir atleiskite jį. Visi elitiniai futolo klubą nieko nelaukę taip ir padarytų." – komandos „instagram" paskyroje rašė ekipos gerbėjas.

J.Mourinho labai dažnai kritikuojamas dėl to, jog neišnaudoja turimų žaidėjų potencialo puolime ir po skaudaus pralaimėjo „Sevilla" klubui jam tai dar kartą buvo priminta.

„Kokia buvo mūsų taktika šiame aštuntfinalyje? Gintis 180 minučių, nepraleisti įvarčio pratęsimo metu ir laimėti 11 m baudinių seriją? Jūs turbūt juokaujate – kiek laiko dar turėsime kęsti šią puolimo gėdą? – teigė kitas klubo fanas.

Vienas iš jų pasakė tiesiai šviesiai: „Lauk iš komandos šitą autobuso vairuotoją – mums jo čia nereikia!"

Pats J.Mourinho stengėsi išlikti kuklus ir visiems priminė, jog tai ne pirmas kartas, kai „United" iškrenta iš UEFA čempionų lygos turnyro.

„Manyčiau, jog nereikėtų kreipti didelio dėmesio į šią nesėkmę. Tai ne pirmas kartas, kai „United" palieka turnyrą šioje stadijoje. Vien tik man vadovaujant „Porto" ir „Real" klubams „raudonuosius velnius" dukart eliminavome iš čempionų lygos. Tai nėra kažkas naujo „United" klubui ir mes privalome ruoštis šeštadienio rungtynėms. Tai nėra jokia tragedija" – po rungtynių kalbėjo Mourinho.

Ateitis parodys, ar klubo vadovybė pritaria trenerio žodžiams. Bet „United" sirgaliai dar tikrai ne kartą apie tai primins, jei į „Old Trafford" stadioną artimiausiu metu nesugrįš pergalės.