Pirmąsias Italijos vyrų krepšinio pirmenybių (Serie A) finalo serijos iki keturių pergalių rungtynes antrą vietą reguliariajame sezone užėmęs Rimanto Kaukėno ir Darjušo Lavrinovičiaus atstovaujamas Emilijos Redžo „Grissin Bon“ klubas penktadienį svečiuose 80:87 (21:20, 14:27, 18:19, 27:21) pralaimėjo reguliariojo sezono nugalėtojams Milano „EA7 Emporio Armani“ krepšininkams su Mantu Kalniečiu.

R. Kaukėnas savo ekipai pelnė 27 taškus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, dukart suklydo bei keturissyk prasižengė. Per 32 žaidimo minutes lietuvis pataikė 5 tritaškius iš 7, 4 dvitaškius iš 7 ir realizavo visus 4 baudų metimus.

Taip pat starto penkete žaidusio D. Lavrinovičiaus (14 min.) sąskaitoje – 7 (tritaškiai 1/3, dvitaškiai 2/3) taškai, perimtas kamuolys, 2 klaidos bei 4 pražangos.

M. Kalnietis į svečių krepšį įmetė 8 taškus, gynyboje atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, dusyk suklydo ir kartą prasižengė. Per 22 minutes starto penkete jis pataikė vienintelį tritaškį, 1 dvitaškį iš 2 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4.

15 taškų prie pergalės prisidėjo Alessandro Gentile, 14 – Milnas Mačvakas, po 13 – Rakimas Sandersas ir Jamelas McLeanas.

Po 9 taškus svečiams pelnė Ojaras Silinis ir Achile'as Polonara, 8 – Vladimiras Veremejenka.

Antrąsias Italijos vyrų krepšinio lygos finalo serijos rungtynes komandos Milane žais sekmadienį.