Šešioliktą pergalę iš eilės Italijos krepšinio pirmenybėse iškovojo aštuoniolikos komandų turnyro lyderis bei čempiono titulą ginantis Rimanto Kaukėno ir Kšyštofo Lavrinovičiaus Sienos "Montepaschi" klubas, ketvirtadienį namuose 109:72 (30:15, 28:17, 29:21, 22:19) sutriuškinęs keturioliktojoje pozicijoje esančią Kantu "Tisettanta" (6 pergalės ir 10 pralaimėjimų) ekipą su Povilu Čukinu.

R. Kaukėnas nugalėtojams pelnė 6 taškus, perėmė 1 kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Vos 9 minutes aukštelėje praleidęs gynėjas iš Lietuvos prametė tritaškį, pataikė 2 dvitaškius iš 4 bei realizavo abu baudų metimus.

Traumą besigydantis K. Lavrinovičius mačui nebuvo registruotas.

25 taškus į svečių krepšį įmetė Romainas Sato, po 17 - Benjaminas Eze ir Bootsy Thorntonas, 12 - Marco Carraretto.

P. Čukinas svečiams pelnė 10 taškų, po krepšiais atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą. Per 26 minutes jis pataikė 5 dvitaškius iš 6.

Rezultatyviau už vidurio puolėją iš Lietuvos Kantu ekipoje žaidė Denhamas Brownas (18 tšk.), DaShaunas Woodas (14 tšk.) ir Geraldas Fitchas (12 taškų).

Kitų Italijos krepšinio lygos XVI turo ketvirtadienio mačų rezultatai: Pezaro "Scavolini Spar" (Mindaugas Žukauskas 8 tšk.) - Romos "Lottomatica" 88:85, Bolonijos "La Fortezza" - Skafačio "Legea" (Steponas Barbauskas 0 tšk.) 85:79, Milano "Armani Jeans" (Mindaugas Katelynas 8) - Avelino "Air" 72:86, Neapolio "Eldo" - Udinės "Snaidero" 77:72, Varezės Cimberio" - Kapo d`Orlando "Pierrel" (Martynas Mažeika nežaidė) 102:105, Montegranaro "Premiata" - Teramo "Siviglia Wear" 106:92, Riečio "Solsonica" - Bolonijos "Upim" 63:64, Trevizo "Benetton" - Bjelos "Angelico" 88:58.