Sekmadienį vykusiose Italijos lengvosios atletikos klubų čempionato B grupės finalinėse varžybose sėkmingai rungtyniavo ir dvi Lietuvos atstovės.

Jolanta Verseckaitė laimėjo šuolius į tolį (5,73 m), trylikos dalyvių varžybose aplenkusi prizininkėmis tapusias Ilarią Cariello (5,61 m) ir Cristiną Paganelli (5,53 m).

Karolina Strakovska 400 m bėgime (14 dalyvių) finišavo trečia (59,61 sek.), pralaimėjusi tik Betsy Torrientei Leal (57,39 sek.) ir Elisai Masci (58,37 sek.).

Lietuvos lengvaatlečių "A.S. Dil. Catania 2000" (44 tšk.) klubas B grupėje užėmė ketvirtą vietą, nusileidęs tik "Atletica Livorno" (64 tšk.), "Atl. Sestese Femminile" (55,5 tšk.) bei "S.S. Lazio Leggera" (46 taškai) ekipoms.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.