Šeštadienio vakarą Italijoje buvo žaidžiamos trejos 7-ojo turo rungtynės. Kiek anksčiau Romos derbyje pergalę iškovojo AS „Roma“, vėliau dvikovą tarp Turino „Juventus“ ir „Napoli“ ekipų rezultatu 3:1 (1:1) iškovojo šeimininkai.

Pirmasis rungtynių įvartis krito jau 10-ą minutę, kai „Napoli“ komandoje pasižymėjo Driesas Mertensas (0:1). 26-ą minutę po puikaus Cristiano Ronaldo perdavimo „Juventus“ gretose pasižymėjo ir rezultatą išlygino Mario Mandžiukičius (1:1).

Antrajame kėlinyje 49-ą minutę tas pats Mario Madžiukičius „Juventus“ komandą išvedė į priekį (2:1). Vėliau, 76-ą minutę po dar vieno Cristiano Ronaldo perdavimo Leonardo Bonucci įtvirtino šeimininkų persvarą (3:1). Rungtynės baigėsi be didesnės intrigos.

58-ą minutę antra geltona kortele ir išvarymu iš aikštės buvo nubaustas svečių futbolininkas Marco Rui.