Italijos rinktinė UEFA Tautų lygos rungtynėse dėl trečios vietos 2:1 nugalėjo Belgijos futbolininkus.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Alexis Saelemaekersas 25-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio.

Nicolo Barella 46-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė Italijos rinktinę į priekį 1:0.

Domenico Berardi 65-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino italų pranašumą 2:0.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Yannickas Carrasco, kurio 82-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Charlesas de Ketelaere 86-ąją minutę puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2.