Trečiąsias pergales trečiajame pagal pajėgumą Europoje "Iššūkio" taurės (EuroChallenge) vyrų krepšinio turnyre iškovojo ir galimybę patekti į kitą varžybų etapą - "Last 16" turnyrą - išsaugojo Tartu "Rock" (Estija) klubas su Augustu Pečiukevičiumi ir Vilmantu Diliu bei Manto Griškėno Sioderteljės "Kings" (Švedija) komanda.

C grupės lyderiais tapę Tartu krepšininkai antradienį penktojo rungtynėse namuose 83:60 (23:11, 21:13, 26:18, 13:18) nugalėjo ketvirtąją nesėkmę patyrusią grupės autsaiderę Arno Labucko Vienos "BC Zepter" (Austrija) ekipą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė A.Pečiukevičius, Tanelis Kurbas (po 15 tšk.), Gertas Doebekas, Janaras Taltsas, Victoras Simpsonas (po 13 tšk.) ir V.Dilys (9 tšk.).

31 minutę žaidęs A.Pečiukevičius prametė visus 3 tritaškius, pataikė 5 dvitaškius iš 6, realizavo 5 baudų metimus iš 7, sugriebė 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, dusyk suklydo ir kartą prasižengė.

29 minutes aikštėje praleidusio V.Dilio sąskaitoje pramestas tritaškis, 4 taiklūs dvitaškiai iš 8 bei 1 realizuotas baudos metimas iš 3. Be to jis po krepšiais atkovojo 10 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą bei po 4 kartus suklydo ir prasižengė.

30 minučių svečių gretose žaidęs A.Labuckas į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 6 (tritaškiai 1/4, dvitaškiai 1/2, baudos 1/2) taškus, sugriebė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir dusyk prasižengė.

17 taškų pralaimėjusiems pelnė Predragas Miletičius, 10 - Marko Kolaričius.

Trečiojoje pozicijoje grupėje likęs Sioderteljės "Kings" klubas antradienį savo aikštėje 83:80 (17:21, 19:18, 20:20, 27:21 įveikė antrąją nesėkmę patyrusią ir grupės lyderės poziciją praradusią Ventspilio "Ventspils" (Latvija) ekipą.

M.Griškėnas nugalėtojams per 26 minutes pelnė 4 (dvitaškiai 2/6) taškus, atkovojo 4 kamuolius ir trissyk prasižengė.

20 taškų prie pergalės prisidėjo Tobias Borgas, 18 - Johnas Robersonas, 12 - Tonis Bizaca.

Svečiams Janis Timma pelnė 20 taškų, Lorenzo Williamsas - 15, Akselis Vaigoras - 11.

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Tartu "Rock" (Estija) 5 3 2 402:336 8

2. Ventspilio "Ventspils" (Latvija) 5 3 2 359:363 8

3. Sioderteljės "Kings" (Švedija) 5 3 2 369:397 8

4. Vienos "BC Zepter" (Austrija) 5 1 4 359:393 6

Iš viso reguliariajame sezone aštuoniose grupėse žaidžia 32 komandos, o į antrąjį varžybų etapą - "Last 16" turnyrą - pateks po dvi geriausias grupių komandas.