Laukiant mažojo ir didžiojo „Betsafe-LKL“ finalų, prisiminkime ne taip seniai vykusį ketvirtfinalio etapą, kuriame pirmą kartą po ketverių metų pertraukos rungtyniavo Kėdainių „Nevėžis-Optibet“.

Atkrintamosiose kovoję kėdainiečiai garbingai priešinosi Kauno „Žalgiriui“. Abejose serijos rungtynėse Gedimino Petrausko auklėtiniai ketvirtajame kėlinyje turėjo progą perlaužti susitikimą, tačiau galiausiai pralaimėjo seriją 0-2.

Antrajame serijos susitikime Kėdainių komandos krepšininkui Bradley Davisonui Betsafe-LKL TV komanda pritvirtino specialų mikrofoną, kuris leido išgirsti krepšininkų emocijas ir pokalbius aikštelėje.