Pirmose NBA atkrintamųjų varžybų serijos rungtynėse Denverio “Nuggets” ekipa, kurioje rungtyniauja Linas Kleiza, išvykoje pralaimėjo Vakarų konferencijos nugalėtojai Los Andželo “Lakers” ekipai rezultatu 114:128 (22:26, 34:32, 22:39, 36:31).

L.Kleiza per 26 minutes pelnė 23 taškus (6/8 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 4 kamuolius, po kartą atliko rezultatyvų perdavimą ir perėmė kamuolį bei sykį prasižengė.

“Nuggets” ekipoje už puolėją iš Lietuvos rezultatyviau žaidė tik po 30 taškų (7 rez. perd.) pelnę Carmelo Anthony (12 atk. kam.) ir Allenas Iversonas. Pastarasis ketvirtojo kėlinuko metu už ginčus su teisėjais užsidirbo dvi technines pražangas iš eilės ir buvo priverstas palikti aikštelę. J.R.Smithas pridėjo 15 taškų.

“Lakers” gretose nesustabdomas buvo ispanas Pau Gasolis, pelnęs 36 taškus, atkovojęs 15 kamuolių bei atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus. Kobe Bryantas pridėjo 32, Luke’as Waltonas 16, o Lamaras Odomas pelnė 15 taškų, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.