Kauno „Žalgirio“ krepšininkai įspūdingame Eurolygos reguliariojo sezono finiše 86:85 po pratęsimo nukovė Pirėjo „Olympiakos“. Rungtynėse netrūko efektingų momentų, tarp jų – pergalingas Pauliaus Jankūno dvitaškis.

Antrajame kėlinyje išsiskyrė du epizodai.

Kevinas Pangosas pakabino kamuolį Aaronui White’ui, o šis ataką „žemė-oras“ baigė galingu dėjimu.

Netrukus žalgiriečiai perėmė kamuolį, o tuo bemat pasinaudojo iš viršaus įkrovęs Edgaras Ulanovas.

Trečiojo kėlinio pradžioje Lietuvos čempionai surengė gynybos ir greito puolimo pamokėlę. Brandonas Daviesas blokavo Vassilio Spanoulio metimą, o žaibišką ataką dėjimu baigė Axelis Toupane’as.

Trečiojo ketvirčio pabaigoje A. White’as dar kartą drebino varžovų krepšį po nuostabios svečių atakos.

Rungtynių desertas – pergalingas P. Jankūno dvitaškis pratęsimo pabaigoje. Kapitonas atkovojo kamuolį po netaiklaus E. Ulanovo metimo ir pelnė lemiamus du taškus.