Ketvirtąją pergalę šeštose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynėse iškovojo ketvirtoje pozicijoje esantis Utenos „Juventus“ klubas, kuris nerezultatyviose šeštojo turo rungtynėse namuose 65:62 (11:13, 21:10, 15:13, 18:26) palaužė Panevėžio „Techaso“ (2 pergalės ir 3 pralaimėjimai) klubą.

Aurimo Kiežos dvitaškiu su pražanga prasidėjusiose rungtynėse uteniškiai pirmieji išsiveržė į priekį (3:0), tačiau Mariaus Valukonio metimų serija leido Panevėžio komandai perimti iniciatyvą ir sužaidus šešias minutes įgyti penkių taškų persvarą - 8:3. Nors sėkmingai į žaidimą įsiliejusio Mariaus Pociukonio bei Juozo Ramanausko metimų dėka uteniškiams pavyko atstatyti pusiausvyrą (11:11), kėlinį dvitaškiu baigęs Šarūnas Kulevičius leido svečiams po pirmųjų dešimties minučių turėti dviejų taškų persvarą - 13:11.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė aikštės šeimininkai ir, nors abi komandos tragiškai atakavo iš toli, „Juventus“ ekipa ėmė po truputį tolti nuo varžovų. Po Gintauto Matulio dvitaškio Utenos komanda įgijo aštuonių taškų (28:20), o iki ketvirčio pabaigos dar minimaliai išaugo - 32:23.

Po didžiosios pertraukos komandos ir toliau rungtyniavo nerezultatyviai, tačiau Š.Kulevičiaus ir M.Valukonio metimų „Techaso“ komanda įpusėjus kėliniui sumažino deficitą iki trijų taškų (33:36). Po Roberto Giedraičio paprašytos minutės pertraukėlės keturis taškus iš eilės pelnė A.Kieža (40:33), o ketvirtį dar vienu spurtu 5:0 baigę uteniškiai po trijų kėlinių jau turėjo dviženklę persvarą - 47:36.

Lemiame ketvirtyje Utenos ekipa laimėjo trijų minučių atkarpą 5:0 ir padidino atotrūkį iki šešiolikos taškų (52:36), tačiau įpusėjus kėliniui „Techasas“ spurtavo 11:0 ir „Juventus“ persvara sumažėjo iki penkių taškų - 53:48. Visgi dar vienas neįtikėtinas rungtynes sužaidusio A.Kiežos tikslūs metimai padėjo „Juventus“ komandai vėl atsitiesti (61:53) ir nors svečiai puikiai nužaidė paskutines dvi minutes, „Juventus“ krepšininkai pergalės iš savo rankų nebeišleido - 65:62.

„Juventus“ ekipoje dar vieną įspūdingą pasirodymą surengė Aurimas Kieža, kuris pelnė 24 (dvitaškiai 9/10, baudos 6/9) taškus, atkovojo 20 kamuolių, išprovokavo 9 varžovų pražangas ir surinko net 46 naudingimo balus.

13 taškų prie pergalės pridėjo Marius Pociukonis, po 7 - Arūnas Vasiliauskas (9 atk. kam.) ir Juozas Ramanauskas (6 atk. kam.), 5 - Marius Prekevičius, 4 - Gintautas Matulis, 3 - Gediminas Maceina, 2 - Žygimantas Šeštokas.

Be traumuoto Vaidoto Volkaus rungtyniavusiame „Techaso“ klube pasižymėjo Ernestas Ežerskis (17 tšk., 6 atk. kam., 8 išprov. praž.), Marius Valukonis (16 tšk. ir 12 atk. kam.) bei Šarūnas Kulevičius (14 tšk.).