0

Pirmąją pergalę Eurolygos A grupėje iškovojo dviejų lietuvių atstovaujamas Kijevo „Budivelnik“ (1/2) klubas, kuris namuose 74:69 (17:17, 27:25, 8:11, 22:16) pranoko Belgrado „Partizan“ (1/2) krepšininkus.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei svečiai priartėjo iki vieno taiklaus metimo – 69:72. Pražanga sustabdytas DaJuanas Summersas realizavo baudas, o Bogdano Bogdanovičiaus tritaškis skriejo pro šalį, taip galutinai palaidodamas „Partizan“ šansus išsigelbėti.

Michailas Anisimovas per 13 minučių pasižymėjo 2 taškais (0/1 dvitaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, gavo bloką, kartą prasižengė ir sykį suklydo. Nesustabdomas nugalėtojų gretose buvo Darjušas Lavrinovičius.

Lietuvis per ant parketo praleistas 34 minutes įmetė 22 taškus (7/9 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/3 baudos metimai), sugriebė 8, perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, išprovokavo 7 pražangas, 3 sykius suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 31 naudingumo balą.

15 taškų prie pergalės pridėjo D.Summersas (7 atk. kam.), 10 – Ricky Minardas, 9 – Blake‘as Ahearnas. Pralaimėjusiems Terence‘as Kinsey įmetė 16 taškų, Draganas Milosavljevičius ir B.Bogdanovičius – po 15.