Vos aštuoniese rungtyniavę Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai (17-11) dominavo Utenoje. Po pertraukos užsikūrę svečiai 96:78 (22:23, 20:20, 30:13, 24:22) pervažiavo vietos „Juventus“ (11-17).

Į priekį panevėžiečius vedė sezono rungtynes sužaidęs Donatas Tarolis, kuris per 30 minučių įmetė 20 taškų. Uteniškių negelbėjo net Arvydo Šikšniaus sezono rezultatyvumo rekordas – puolėjas per 32 minutes pelnė 21 tašką.

Prasidėjus antrai susitikimo pusei „Juventus“ dar buvo priekyje 47:46, tačiau svečiai tuomet spurtavo 11:2 ir išsiveržė į priekį 57:49. Ketvirčio gale „Lietkabelis“ dar pridėjo spurtą 15:3 bei pabėgo 72:56.

Lemiamame ketvirtyje Panevėžio klubas tęsė savo dominavimą. Po penkių iš eilės Marko Čakarevičiaus taškų „Lietkabelis“ nutolo 77:58 bei jau nebeleido suabejoti tuo, kuri komanda švęs pergalę.

Nenado Čanako treniruojama ekipa Utenoje vertėsi be rankos traumą patyrusio Jamaro Wilsono, blauzdą susižeidusio Simo Jasaičio ir sunegalavusio Sauliaus Kulviečio.

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 21, Kenny Gainesas 13 (4/11 metimai), Dovis Bičkauskis 10 (6 rez. perd.).

„Lietkabelis“: Donatas Tarolis 20 (23 n.b), Ikenna Iroegbu 19 (6 rez. perd.), Paulius Valinskas 18, Marko Čakarevičius 13 (7 atk. kam.).