Pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Oklahomos „Thunder“ (9/4) komanda. Marko Daigneaulto treniruojama komanda išvykoje po pratęsimo 130:123 (33:31, 18:30, 34:26, 32:30, 13:6) nugalėjo Oklando „Warriors“ (6/8) ekipą.

Likus žaisti 1.6 sekundei Andrew Wigginso tritaškis išvedė „Warriors“ komandą į priekį trimis taškais. Tačiau po to sudėtingą tritaškį su sirena įmetė Chetas Holmgrenas ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Ch.Holmgrenas šiame mače pelnė 36 taškus ir sužaidė rezultatyviausias savo sezono rungtynes. Aukštaūgs dar atkovojo 10 kamuolių bei atliko penkis rezultatyvius perdavimus.

Oklahomos ekipoje rezultatyvesnis buvo 40 taškų pelnęs Shai Gilgeous-Alexanderis.

Papildomas penkias minutes „Thunder“ komanda laimėjo rezultatu 13:6 ir pasiuntė „Warriors“ į šeštąją nesėkmę iš eilės.

„Warriors“ komanda trečiajame ketvirtyje pirmavo 18 taškų persvara, tačiau jau kėliniui pasibaigus skirtumas buvo ištirpęs iki dviejų taškų.

„Warriors“ gretose po traumos į aikštę sugrįžo Stephenas Curry, kuris pirmą kartą šiame sezone nebuvo rezultatyviausiu savo komandos žaidėju.

Snaiperis įmetė 25 taškus, o už jį daugiau surinko A.Wigginsas - 31.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 40 (16/26 dvit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Chetas Holmgrenas 36 (12/17 dvit., 2/5 trit., 10 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), Jalenas Williamsas 22 (8/14 dvit., 6 atk. kam.), Joshas Giddey 11 (3/8 dvit., 5 atk. kam.), Isaiahas Joe 10 (2/5 dvit., 2/4 trit., 4 atk. kam.), Casonas Wallace ir Luguentzas Dortas (1/4 trit., 6 atk. kam.) po 3, Vasilije Micičius ir Jaylinas Williamsas po 2, Kenrichas Williamsas 1 (4 atk. kam.).

„Warriors“: Andrew Wigginsas 31 (7/11 dvit., 5/8 trit.), Stephenas Curry 25 (3/10 dvit., 5/11 trit., 7 atk. kam.), Klay Thompsonas 16 (3/9 trit., 4 rez. perd., 4 kld.), Jonathanas Kuminga 13 (6/8 dvit., 5 atk. kam.), Chris Paulas 12 (4/7 trit., 4 atk. kam., 11 rez. perd.), Brandinas Podziemski 8 (1/4 trit.), Kevonas Looney (3/6 dvit., 16 atk. kam., 5 rez. perd.), Dario Šaričius (3/7 dvit., 8 atk. kam.) ir Mosesas Moody (4 atk. kam.) po 6.