Lietuvos U-19 rinktinė po skaudaus pralaimėjimo ketvirtfinalyje prancūzams sėkmingai pradėjo kovą dėl 5-osios vietos. Gedimino Petrausko treniruojama komanda Latvijos vykstančiame pasaulio čempionate 107:81 (34:14, 24:29, 21:21, 28:17) įveikė Argentinos krepšininkus.

Lietuviai jau po pirmo kėlinio susikrovė 20 taškų pranašumą ir trečiame kėlinyje leido varžovams kiek priartėti. Vis dėlto 13 tolimų metimų pataikę mūsiškiai užtikrintai nužygiavo pergalės link.

Nugalėtojams Dominynas Stanionis surinko 22 taškus ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Komandos lyderio Ąžuolo Tubelio sąskaitoje šįsyk 9 taškai ir 7 atkovoti kamuoliai.

Lietuvos U-19 rinktinė sekmadienį akistatoje dėl 5-osios vietos susigrums su bendraamžiais iš Ispanijos.

Lietuva: Dominykas Stenionis 22, Liutauras Lelevičius 14, Jokūbas Rubinas 11, Augustas Marčiulionis ir Mantas Rubštavičius po 10.

Argentina: Franco Javieras Mendezas 21, Silvano Merlo 19, Gonzalo Corbalanas 10.