Pergalę NBA iškovojo Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (14/13), kuri svečiuose 125:113 (27:26, 35:32, 22:29, 41:26) palaužė Atlantos „Hawks“ (11/15) krepšininkus.

Ketvirtame kėlinyje „Pacers“ spurtavo 13:0 ir nutolo nebepavejamai, nors iki tol vyko gana atkakli ir lygi kova.

D.Sabonis per 27 minutes pelnė 14 taškų (7/11 dvitaškių, 0/3 tritaškių), atkovojo 13 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengęs.

Visgi lemiamu metu D.Sabonis šį kartą nežaidė: ant suoliuko jis atsisėdo likus žaisti beveik 9 minutes ir daugiau nuo jo nebepakilo.

Įspūdingą epizodą lietuvis sukūrė dar mačo pradžioje – atkovojęs kamuolį jis pasileido per aikštę, lyg būtų įžaidėjas, perdavė kamuolį Malcolmui Brogdonui, gavo šį atgal ir galingai sugrūdo iš viršaus į krepšį.

Šį ir kitus D. Sabonio žaidimo epizodus galite pamatyti čia:

„Hawks“ ir toliau rungtyniauja be svarbių žaidėjų – Bogdano Bogdanovičiaus, Rajono Rondo, Kriso Dunno ir Tony Snello.

„Pacers“: Dougas McDermottas 26 (3/6 tritaškių), Mylesas Turneris 19 (10 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas (6 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Aaronas Holiday‘us po 18, Justinas Holiday‘us 15, Domantas Sabonis 14 (13 atk. kam., 7 rez. perd.), Jeremy Lambas 7, T.J.McConnellis 6 (12 rez. perd.).

„Hawks“: Clintas Capela 24 (10 atk. kam., 12/17 dvitaškių), Danilo Gallinari 20 (7 atk. kam., 4/8 tritaškių), Cameronas Reddishas ir Johnas Collinsas (9 atk. kam.) po 18, Trae Youngas 15 (14 rez. perd.), Kevinas Huerteris 10 (2/8 tritaškių, 10 rez. perd.).