17
Madrido „Real“ (nuotr. SCANPIX)

Ispanijos „Priemera“ lygoje sužaistos šešios rungtynės, o jose bei po jų užfiksuota ne viena sensacija. Triuškininčiai laimėjo „Barcelona“, tačiau Luisas Enrique paskelbė apie pasitraukimą po sezono, o Madrido „Real“ išsikapstė prieš „Las Palmas“.

17

Barselonoje, bent jau aikštėje, staigmenų nebuvo užfiksuota. Katalonai net 6:1 sumindė Chichono „Sporting“ vienuolikę. Įvarčių sąskaitą atidarė Lionelis Messi (9`), o antrąjį įvartį įsimušė patys svečiai, tai padarė Juanas Rodriguezas (11`).

Tada „Sporting“ ekipos atsilikimą sušvelnino Carlosas Castro (21`), tačiau tai buvo tik tyla prieš audrą. Iki pertraukos Barselonos ekipos pertrauką dar kartą padidino įspūdingu smūgiu iš oro pasižymėjęs Luisas Suarezas (27`).

Vėliau įvarčius pelnė Francisco Alcaceras (49`), Neymaras ir Ivanas Rakitičius. Tiesa, po šių rungtynių Luisas Enrique spaudos konferencijoje pasakė, kad po sezono paliks katalonų klubą.

Madrido „Real“ 3:3 sužaidė su „Las Palmas“ ekipa, tačiau reikia pabrėžti, kad rungtynių eiga prognozavo „madridiečių“ pralaimėjimą. Nors pirmasis įvartį mušė Isco (8`), vėliau Tanos (10`), Jonathano Viera (56`) ir Kevino-Prince Boatengo įvarčiai išvedė svečius į priekį net 3:1.

Vis dėlto tada neįtikėtinai sužaidė Cristiano Ronaldo, kuris 86-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį o jau 89-ąją rezultatą išlygino bei išplėšė savo ekipai tašką.

Kitose rungtynėse „Villarreal“ ekipa net 4:1 išvykoje sumindė Pamplonos „Osasuna“. Roberto Soriano jau 2-ąją minutę išvedė svečius į priekį, o jau 27-ąją minutę pats padvigubino persvarą, kai pasižymėjo nuo 11 metrų žymos.

Rezultatą buvo pavykę sušvelninti Roberto Torresui, kuris, kaip ir varžovas, neklydo mušdamas 11 metrų baudinį. Tačiau viską šiose rungtynėse išsprendė du tikslūs Rafaelio Santose Borre įvarčiai 74-ąją ir 78-ąją minutėmis.

Vigo „Celta“ namuose 2:2 sužaidė su Barselonos „Espanyol“ klubu. Aikštės šeimininkus dukart į priekį išvedę buvo Iago Aspas (21`) ir Danielis Wassas (30`), tačiau Gerardo Mareno (28`) ir Pablo Piatti (32`) smūgiai pergalės Vigo klubui iškovoti neleido. Beje, dvi geltonas korteles susitikime gavo „Celta“ ekipos žaidėjas Andreu Fontas, kuris buvo išvarytas iš aikštės.

„Granada“ namuose 2:1 sugebėjo įveikti „Alaves“ klubą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Wakaso Mubarkas (38`) ir Isaacas Cuenca (53`). Paguodos įvarčiu tapusį smūgį atliko Victoras Camarasa. „Alaves“ šį mačą baigė turėdama 9 žaidėjus aikštėje, mat dėl raudonų kortelių išvyti buvo Aleksandaras Katai ir Alexis (abu 90 minutę).