Londono „Arsenal“ sugrįžo į Anglijos „Premier“ lygos viršūnę. Šeštadienį Mikelio Artetos auklėtiniai namuose 2:1 (1:1) pranoko „Brentford“ futbolininkus.

Nuostabų sezoną tęsiantys kanonieriai pirmieji išsiveržė rungtynėse į priekį 19-ą minutę, po tikslaus atraminio saugo Declano Rice‘o smūgio galva 1:0.

Visgi grubi Aarono Ramsdale‘o klaida pačioje kėlinio pabaigoje leido Yoane'ui Wissa išlyginti rezultatą 1:1.

Antrajame kėlinyje daugiau progų turėjo M. Artetos auklėtiniai, o trečią įvartį per paskutinęs trejas „Premier“ lygos rungtynes įsirašė vokietis Kai Havertzas 2:1.

Jis 86-ą minutę smūgiu galva gražino Arsenal“ persvarą, o per likusį laiką svečiai atsitiesti nesugebėjo.

Pasiteisinęs pirkinys

Vasarą už 100 milijonų svarų sterlingų „Arsenal“ papildęs D. Rice'as tapo brangiausiu visų laikų Didžiosios Britanijos žaidėju.

Nors daugelis svarstė, ar žaidėjas vertas tokios sumos, tačiau šį sezoną saugas demonstruoja įstabią formą.

D. Rice‘as šiame sezone jau yra pasižymėjęs šėšis kartus ir tai daugiau, nei per paskutinius du sezonus kartu sudėjus atstovaujant „West Ham“ ekipai (5).

Taškų lenktynės

„Arsenal“ po 28 rungtynių turi surinkęs 64 taškus ir laikinai pakilo į pirmąją „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietą, o sekmadienį tarpusavyje susitiksiančios „Liverpool“ ir „Manchester City“ komandos su 63 ir 62 taškais žengia antroje ir trečioje pozicijoje. Tuo tarpu „Brentford“ su 26 taškais rikiuojasi vos penkioliktas.

Šeš03-09Manchester United14 : 30Everton

Šeš03-09AFC Bournemouth17 : 00Sheffield United

Šeš03-09Crystal Palace17 : 00Luton Town

Šeš03-09Wolverhampton …17 : 00Fulham

Šeš03-09Arsenal19 : 30Brentford

Sek03-10Aston Villa15 : 00Tottenham Hotspur

Sek03-10Brighton & Hov…16 : 00Nottingham Forest

Sek03-10West Ham United16 : 00Burnley