Baltarusijos sostinėje Minske gegužės 3–12 dienomis vykusiame pasaulio muaythai mėgėjų suaugusiųjų čempionate 20-metis Lietuvos atstovas Martynas Jasiūnas iškovojo sidabro medalį.

„Competitive Class“ varžybų svorio kategorijos iki 75 kg finale M. Jasiūnas susitiko su rusu Ilja Noricinu. Po įtemptos, apylygės trijų raundų kovos, teisėjai nusprendė pergalę atiduoti Rusijos atstovui.

Pasaulio čempionate gerai pasirodė ir kiti Lietuvos rinktinės atstovai: vyrų „Elite“ grupės svorio kategorijoje iki 75 kg Vaidui Valančiui atiteko bronzos medalis, jis dėl patirtos kelio traumos negalėjo stoti į kovą pusfinalyje su rusu Ivanu Grigorjevu. Mindaugas Packevičius (iki 67 kg) pralaimėjo aštuntfinalyje, Reda Stašauskaitė (iki 48 kg), Mindaugas Narauskas (iki 71 kg) ir Mantas Stankis (iki 81 kg) iškrito ketvirtfinaliuose.

Į kovas sportininkus lydėjo ilgametę patirtį turintys muaythai treneriai Žydrūnas Jasiūnas, Marius Misiūnas, Andrejus Zemitanas.

„Džiaugiamės, kad turėjome galimybę į Pasaulio muaythai čempionatą nuvažiuoti su tokia didele komanda, kuri ne tik pateisino, bet ir viršijo visų lūkesčius. Juk Lietuva tokia maža, o mūsų sportininkai parsiveža net du medalius“, – rezultatus apžvelgdamas pakilios nuotaikos neslėpė Lietuvos muaythai federacijos prezidentas Edvardas Norkeliūnas.