Kyrie Irvingas į Bostoną grįžo rezultatyviu žaidimu ir atvedė Bruklino „Nets“ į pergalę. Steveo’o Nasho auklėtiniai svečiuose 123:95 (26:22, 25:32, 35:23, 37:18) įveikė Bostono „Celtics“ ekipą.

Kyrie Irvingas nugalėtojams pelnė 37 taškus bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus, o Kevinas Durantas surinko 29 taškus.

Tai buvo pirmasis K.Irvingo mačas Bostone po to, kai nusprendė palikti šią komandą.

Per trečiąjį kėlinį K.Durantas surinko 16 taškų ir jame „Nets“ trijų taškų deficitą pavertė į 86:77 pranašumą. Paskutiniame kėlinyje svečiai varžovus pradėjo triuškinti.

„Nets“: Kyrie Irvingas 37 (8 rez. perd.), Kevinas Durantas 29, Caris LeVertas 10, Joe Harrisas ir Jarrettas Allenas po 9.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 27, Jaysonas Tatumas 20, Marcusas Smartas 13.