Rezultatyviausias rungtynes naujojoje komandoje sužaidė iš Eurolygos persikėlęs Mike‘as Jamesas, tačiau tai neišgelbėjo jo atstovaujamos Bruklino „Nets“ (43/21) ekipos nuo pralaimėjimo.

„Nets“ namuose 109:128 (25:23, 32:36, 24:35, 28:34) turėjo priapžinti Portlando „Trail Blazers“ ekipos pranašumą (35/28).

„Trail Blazers“ ekipą į priekį vedė Damianas Lillardas, kuris per 36 minutes pelnė 32 taškus (4/9 dvit., 8/13 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir po sykį suklydo bei pažeidė taisykles.

„Nets“ naujokas M.Jamesas per 24 minutes įmetė 15 taškų (5/11 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas ir sykį prasižengė.

„Nets“ ekipa vis dar rungtyniauja be Jameso Hardeno ir Kevino Duranto.

„Nets“: Kyrie Irvingas 28 (2/8 trit.), Jeffas Greenas 16 (6 atk. kam.), Mike’as Jamesas 15, Joe Harrisas 12, Blake’as Griffinas 11.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 32 (7 atk. kam. 9 rez. per.), Jusufas Nurkičius 23 (11 atk. kam.), Normanas Powellas 19 (1/7 trit.), Carmelo Anthony 15, Anferneee Simonsas ir C.J.McCollumas po 10.