Pergalę NBA čempionate iškovojo Dalaso „Mavericks“ (19/18) ekipa. Slovėno Luka Dončičius temipama komanda savo aikštėje 103:89 (24:20, 22:17, 23:26, 34:26) pranoko pranoko Denverio „Nuggets“ (18/17).

Mače viskas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje. Jam prasidėjus Dalaso ekipa pirmavo 71:67. Ir nors svečiai turėjo šansų priartėti dar labiau ar netgi perlaužti susitikimo eigą, vis dėlto to padaryti jiems nepavyko.

Surengę mini spurtą Dalaso ekipa atitrūko netrukus iki 92:80 ir pergalės iš rankų jau nebepaleido.

Nugalėtojams L. Dončičius per 34 minutes pelnė 21 tašką, atkovojo 8 kamuolius ir išdalino net 15 rezultatyvių perdavimų bei pakartojo šio sezono asmeninį savo rekordą.

Pralaimėjusiems serbas Nikola Jokičius įmetė 27 taškus, sugriebė 16 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Mavericks“ vertėsi be koronaviruso protokole atsidūrusio Kristapo Porzingio.

„Mavericks“: Luka Dončičius 21 (8 atk. kam., 15 rez. perd., 4 per. kam.), Dwightas Powellas ir Reggie Bullockas po 15, Jalenas Brunsonas 13, Dorianas Finney-Smithas ir Maximilianas Kleberas po 10.

.„Nuggets“: Nikola Jokičius 27 (16 atk. kam..), Aaronas Gordonas 15, Willas Bartonas 12 (6 rez. perd.), Facundo Campazzo 8.