Indijoje nutrūko Justinos Mikulskytės pergalių serija

Indijoje vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre trečiadienį 28-erių Justina Mikulskytė (WTA-249) per 1 valandą 38 minutes 5:7, 2:6 pralaimėjo japonei Mei Yamaguchi (WTA-465).

Pirmajame sete lietuvė net 4 kartus pirmavo po laimėtų varžovės padavimų serijų (1:0, 3:2, 4:3, 5:4), bet visus 4 sykius jau kitame geime prarasdavo pranašumą.

Lemiamas seto lūžis įvyko dvyliktajame geime, kai J. Mikulskytė „sausai“ pralaimėjo savo padavimų seriją. Lietuvei antrojo seto pradžia buvo kur kas prastesnė (0:4).

Vėliau J. Mikulskytė laimėjo dvi varžovės padavimų serijas, bet tuo pačiu atsakė ir japonė. Lietuvė po antrųjų savo padavimų laimėjo tik 24 proc. galimų taškų (varžovė – 53 proc.).

J. Mikulskytei atiteko 244 JAV doleriai.

Lietuvei nepavyko pratęsti pergalių serijos Indijoje – praėjusią savaitę ji laimėjo tokio paties rango turnyrą ir buvo šventusi 5 pergales paeiliui.

Lietuvė Indijoje dar tęs dvejetų varžybas. J. Mikulskytė su Yeon Woo Ku iš Pietų Korėjos pateko į ketvirtfinalį, o savo varžoves sužinos kiek vėliau.