Belgradas, kovo 11 d. Serbijos sostinėje Belgrade vykstančio Europos imtynių čempionato graikų-romėnų imtynių varžybų svorio kategorijoje iki 120 kg Pekino olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojas Mindaugas Mizgaitis užėmė aštuntąją vietą.

32-ejų metų lietuvis šešioliktfinalyje nugalėjo 26-erių metų estą Heikį Nabį, aštuntfinalyje įveikė 32-ejų metų Prancūzijos atstovą Yannicką Szczepaniaką, o ketvirtfinalyje pralaimėjo 37-erių metų vengrui Mihaly Deakui-Bardosui.

Šioje svorio kategorijoje kovojo 23 imtynininkai.

Svorio kategorijoje iki 60 kg Ramūnas Dagys tarp 26 dalyvių užėmė 13-ąją vietą. 20-metis imtynininkas aštuntfinalyje įveikė 30-metį Ispanijos atstovą Albertą Bagumianą Agazarianą, o ketvirtfinalyje pralaimėjo 26-erių metų baltarusiui Maksimui Kažarskiui.

Kaip jau skelbta, svorio kategorijoje iki 96 kg Mindaugas Ežerskis iškovojo sidabro medalį.