Lietuvos atstovas Aleksandras Kazakevičius į Serbijos sostinėje Belgrade vykusio Europos imtynių čempionato graikų-romėnų imtynių varžybų svorio kategorijoje iki 74 kg iškovojo bronzos medalį.

25-erių metų imtynininkas sekmadienį kovoje dėl trečiosios vietos įveikė Pekino olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoją 33-ejų metų prancūzą Christophe'ą Guenot.

A. Kazakevičius šešioliktfinalyje nugalėjo suomį Velį-Karrį Osvaldą Suomineną aštuntfinalyje įveikė kroatą Božą Starčevičių, ketvirtfinalyje - lenką Arkadiuszą Marciną Kulynyczą, o pusfinalyje turėjo pripažinti dukart pasaulio vicečempiono gruzino Manučaro Cchadajos pranašumą.

Šioje svorio kategorijoje kovojo 31 imtynininkas.

Kaip žinoma, svorio kategorijoje iki 96 kg sidabro medalį iškovojo Mindaugas Ežerskis.