Vokietijoje vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų ir moterų imtynių turnyre du Anykščių imtynininkai - Brendonas Kuodis (svorio kategorija iki 54 kg) ir Deividas Ramoška (69 kg) - iškovojo aukso medalius.

Lietuvos olimpiniame sporto centre (LOSC) besimokantis B. Kuodis savo varžovus įveikė gražiais metimais ir buvo pripažintas geriausiu jaunių amžiaus grupės imtynininku. Už efektingai atliktus techninius veiksmus varžybų organizatoriai lietuviui įteikė taurę ir muzikinį centrą.

Sidabro medalius pelnė Nerijus Venslovas (34 kg), Kristina Domikaitytė (50 kg) ir Indrė Bubelytė (63 kg).

Komandų įskaitoje anykštėnai tarp 16 ekipų užėmė šeštąją vietą.

Turnyre Vokietijoje dalyvavo 126 sportininkai iš Danijos, Latvijos, Suomijos, Švedijos, Ukrainos, Vokietijos ir Lietuvos.

Trys Anykščių imtynininkai ruošiasi atstovauti Lietuvos jaunimo rinktinei Europos jaunimo čempionate, kuris vyks liepos pradžioje Bulgarijoje. Ramūnas Dagys kovos graikų-romėnų imtynių pirmenybių svorio kategorijoje iki 55 kg, o I. Bubelytė (55 kg) ir Sima Žiogaitė (51 kg) dalyvaus moterų imtynių čempionate.