Savojo šanso ant parketo išbėgti NBA lygoje po ilgos pertraukos ir vėl sulaukė Šarlotės „Hornets“ (15/13) lietuvis Arnoldas Kulboka.

Šį kartą jo atstovaujama ekipa namuose po dramatiško mūšio 124:123 (37:36, 32:35, 29:28, 26:24) palaužė Sakramento „Kings“ (11/15) komandą.

A.Kulboka aikštėje praleido 2 minutes ir 43 sekundes. Per jas krepšininkas nė karto nemetė į krepšį ir liko be taškų. Taip pat nepasižymėjo ir jokioje kitoje statistinėje grafoje.

Tai buvo antros lietuvio rungtynės šį sezoną NBA lygoje. Pirmąsias jis žaidė spalio 11 dieną su Majamio „Heat“ klubu, tačiau ir tada per 2 minutes taškais nepasižymėjo.

Šarlotės komandai akistatoje su „Kings“ klubu pergalę išplėšė tikslus Cody Martino baudos metimus likus žaisti 5 sekundėms. Esant lygiam rezultatui (123:123) krepšininkas realizavo vieną metimą iš dviejų, tačiau to pakako persverti rezultatui (124:123).

Prabėgus 3 sekundėms, tas pats C.Martinas pažeidė taisykles ir galimybę išplėšti pergalę suteikė „Kings“ lyderiui De‘Aaronui Foxui. Vis dėlto, atakų organizatoriaus ranka sudrebėjo. Šis prametė abu baudų metimus.

Nepaisant to, metimą pataisyti bandė ir Marvinas Bagley, ir Terence‘as Davisas, tačiau abu bandymai taip pat buvo nesėkmingi ir pergalė atiteko aikštės šeimininkams.

„Hornets“: Jamesas Bouknightas 24 (3/6 dvit., 6/8 trit.), Milesas Bridgesas 23 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Kelly Oubre Jr. 22, Cody Martinas (8 atk. kam., 3 blk.) ir Gordonas Haywardas (7 rez. perd.) po 19.

„Kings“: De‘Aaronas Foxas 31 (10/13 dvit., 1/4 trit., 8/10 baud., 4 per. kam.), Terence‘as Davisas 19 (8 atk. kam.), Tyrese‘as Haliburtonas (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Buddy Hieldas ir Marvinas Bagley (10 atk. kam.) po 15.