NBA lygoje vilties išvengti įkrintamųjų varžybų nepraranda ketvirtą pergalę iš eilės iškovojusi Los Andželo „Lakers“ (45-33). Darvino Hamo auklėtiniai namuose 116:97 (36:33, 29:23, 25:22, 26:19) nesunkiai įveikė Klivlando „Cavaliers“ (46-32) ekipą.

Tai buvo devinta Los Andželo ekipos pergalė per paskutines dešimt rungtynių, o laimėjusi Kalifornijos ekipa pakilo į aštuntąją turnyrinės lentelės vietą Vakarų konferencijoje.

Nuo šeštoje vietoje esančios Fynikso „Suns“ jie atsilieka vos viena pergle, tačiau „saulės“ yra sužaidusios vieneriomis rungtynėmis mažiau. Iki reguliariojo sezono pabaigos „Lakers“ liko 4 mačai. „Lakers“ taip pat viena pergale lenkia Domanto Sabonio „Kings“, kurią nustūmė devintąją vietą.

„Lakers“ trejetas buvo nesustabdomas

Atotrūkis tarp komandų atsirado antrajame kėlinyje, kai aikštės šeimininkų spurtas 7-0 leido susikrauti dviženklį pranašumą (43:33). Dar prieš didžiąją pertrauką Los Andželo krepšininkai persvarą sugebėjo padidinti (51:35).

Antroje susitikimo dalyje svečiai sugebėjo atsitiesti ir persverti rezultatą (69:73), bet aukštesnę pavarą įjungę aikštės šeimininkai pelnė net 19 taškų be atsako ir nurūko į priekį (88:73).

Per likusį kėlinį D.Hamo auklėtiniai išlaikė saugų atstumą ir pergalę iš rankų nepaleido – 116:97.

Nugalėtojams iš žaidimo pavyko „išjungti“ oponentų lyderį Donovaną Mitchellą, kuris per 38 žaidimo minutes pelnė 10 taškų ir padarė 5 laidas. Krepšininkas pataikė tik 2 tritaškius iš 9.

Net trys „Lakers“ krepšininkai pelnė daugiau nei 20 taškų.

Los Andželo klubo gretose ryškiausiai spindėjo D'Angelo Russellas, pataikęs 6 tritaškius ir surinkęs 28 taškus.

Dvigubu dubliu pasižymėjo LeBronas Jamesas su 24 taškais ir 12 rezultatyvių perdavimų, o Anthony Davisas įmetė 22 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir blokavo net 6 metimus.

„Lakers“: D'Angelo Russellas 28 (5/5 dvit., 6/12 trit., 6 kld.), LeBronas Jamesas 24 (12 rez. perd., 5 kld.), Anthony Davisas 22 (13 atk. kam., 6 blk.), Taureanas Prince'as 18 (4/5 trit.), Rui Hachimura ir Austinas Reavesas (6 rez. perd.) po 7.

„Cavaliers“: Dariusas Garlandas 26 (7/16 dvit., 4/9 trit., 5 per. kam.), Carisas LeVertas 21 (7 atk. kam.), Georgesas Niangas ir Jarrettas Allenas (12 atk. kam.) po 12, Donovanas Mitchellas 10 (7 rez. perd., 5 kld.), Evanas Mobley 8.