Dvidešimt devintą pergalę 42-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ketvirtąją vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje užimantis Donato Motiejūno atstovaujamas Hjustono „Rockets“ klubas.

Pirmadienį namuose 18,2 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Hjustono krepšininkai 110:98 (29:21, 26:24, 34:23, 21:30) nugalėjo penktą nesėkmę iš eilės patyrusią bei vienuoliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Indianos „Pacers“ (15 pergalių ir 28 pralaimėjimai) komandą.

Starto penkete žaidęs lietuvis buvo arti dvigubo dublio – pelnė 10 taškų bei po krepšiais atkovojo 9 (1 – puolime) kamuolius. Be to, jis atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir penkiskart prasižengė. Per nepilnas 34 žaidimo minutes (33:47) D.Motiejūnas prametė vienintelį tritaškį, pataikė 7 dvitaškius iš 7 bei realizavo abu baudų metimus.

Net 45 (18 – per trečiąjį kėlinį) taškais (sezono rekordas) prie pergalės prisidėjo Jamesas Hardenas, 14 – Dwightas Howardas (17 sugriebtų kamuolių), 13 – Corey'ia Breweris, 9 – Trevoras Ariza, 7 – Jasonas Terry'is.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo C.J. Milesas (23 tšk.), Donaldas Sloanas (17 tšk.), Solomonas Hillas (13 tšk.), Roy'us Hibbertas (12 tšk.), Davidas Westas bei C.J. Watsonas (po 8 taškus).