Pergalių seriją Eurolygoje toliau tęsia Vitorijos „Baskonia“ (11/15) krepšininkai, laimėję ketvirtas rungtynes iš eilės.

Baskai, kurių gretose rungtyniauja Tadas Sedekerskis ir Rokas Giedraitis, namuose 77:62 (20:19, 12:21, 22:13, 23:9) susitvarkė su Stambulo „Fenerbahce“ (9/14) komanda, kuriai tai buvo ketvirtas pralaimėjimas paeiliui turnyre.

T.Sedekerskis per 7 minutes į krepšį nemetė ir taškų nepelnė, tačiau atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą ir surinko 5 naudingumo balus.

Savo ruožtu R.Giedraitis per 27 minutes pasižymėjo 12 taškų (3/3 dvit., 2/7 trit.), 1 atkovotu ir perimtu kamuoliu, rezultatyviu perdavimu, išprovokuota ir 2 asmeninėmis pražangomis bei 9 naudingumo balais.

Sėkmingiau antrajame kėlinyje rungtyniavę turkai ėmė tolti (32:40). Vis dėlto, situacija iš esmės pasikeitė po didžiosios pertraukos.

Iniciatyvą į savo rankas perėmę aikštės šeimininkai netruko persverti rezultato (54:53), o ketvirtajame kėlinyje tiesiog dominavo ir užtikrintai susitvarkė su oponentais.

Verta paminėti, kad antrąją rungtynių dalį ispanai laimėjo rezultatu 45:22.

„Baskonia“: Wade‘as Baldwinas 24 (4/10 dvit., 5/9 trit., 1/2 baud., 6 rez. perd., 25 n. b.), Alecas Petersas 16 (4/6 trit.), Rokas Giedraitis ir Stevenas Enochas (9 atk. kam.) po 12, Simone Fontecchio 10.

„Fenerbahce“: Janas Vesely 15 (7/7 dvit., 1/2 baud., 9 atk. kam.), Marko Guduričius 12 (6 rez. perd.), Devinas Bookeris 9, Nando De Colo 8, Sehmusas Hazeras ir Dyshawnas Pierre‘as po 4.