„Hegelmann“ rezultatyvioje kovoje palaužė „Riterius“

„Optibet A lygos“ 33-iajame ture įvyko itin emocingas ir atkaklus mačas sostinėje tarp vietos „Riterių“ bei Kauno rajono „Hegelmann“.

Po permainingos kovos svečiai likvidavo įvarčio deficitą bei iškovojo pergalę rezultatu 3:2.

Pirmame kėlinyje abi komandos atkarpomis turėjo iniciatyvą, tačiau nebuvo sukurtas nė vienas itin pavojingas epizodas.

Antroje mačo dalyje „Riteriai“ startavo puikiai – nerealizavo poros progų, tačiau 52-ąją minutę Anri Rosiveri uždirbtą baudinį realizavo Nikola Popovičius.

Į tai svečiai atsakė trimis taikliais smūgiais. 72-ąją minutę standartinės padėties metu pasižymėjo Hugo Figueredo, 85-ąją – tolimu smūgiu išsiskyrė Filipas Dangubičius, dar po poros minučių kontrataką įvarčiu pavertė Denisas Bošnjakas.

„Riteriai“ sušvelnino rezultatą: paskutinės atakos metu Haris Handžičius uždirbo baudinį, kurį realiavo į rikiuotę grįžęs Mindaugas Grigaravičius.