• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ar galima gydytis pačiam, nebijant dar labiau pakenkti savo sveikatai? Taip, galima, jei pasirinksite gydymą augalais.

REKLAMA
REKLAMA

Pastaruoju metu daug kalbama apie auksinį  ūsą, indiškąjį svogūną, pelkinį sūdrą ir didžiąją ugniažolę, bet duomenys apie juos padriki ir nesusisteminti, kartais panašesni į mitus, nei į patikimas žinias.

REKLAMA

Olgos Romanovos knyga „Indiškasis svogūnas, auksinis ūsas ir kiti gydomieji augalai“ - apie tai, kokius susirgimus gydyti šiais nuostabių savybių turinčiais augalais, kada jų vartojimas kenkia, kaip juos rinkti, paruošti ir auginti. Be to, pateikiama daug patikrintų liaudies medicinos receptų ir patarimų.

Auksinis ūsas, indiškasis svogūnas, pelkinis sūdras ir didžioji ugniažolė gali padėti esant:

REKLAMA
REKLAMA

KRAUJO, ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ ; SISTEMOS SUSIRGIMAMS

KVĖPAVIMO SISTEMOS SUTRIKIMAMS

INKSTŲ IR ŠLAPIMO IŠSISKYRIMO SISTEMOS SUSIRGIMAMS

SKRANDŽIO IR VIRŠKINAMOJO TRAKTO LIGOMS

KEPENŲ IR TULŽIES PŪSLĖS SUSIRGIMAMS

MEDŽIAGŲ APYKAITOS SUTRIKIMUI

ONKOLOGINIAMS SUSIRGIMAMS

SĄNARIŲ LIGOMS

ODOS LIGOMS

GINEKOLOGINIAMS NEGALAVIMAMS

UROLOGINIAMS SUSIRGIMAMS

PERŠALIMO LIGOMS



Auksinis ūsas
pasižymi nuostabiomis gydomosiomis savybėmis, ne veltui jį dar vadina kambariniu ženšeniu. Liaudies medicinoje jis vartojamas labai plačiai. Neabejotina, kad auksinis ūsas efektyviai veikia gydant hipertenziją, kvėpavimo takų bei skrandžio ir žarnyno ligas, padeda sergant cukriniu diabetu, tuberkulioze, palengvina insulto pasekmes, stabdo gerybinių bei piktybinių auglių augimą bei padeda slopinti daugelį kitų susirgimų



Indiškasis svogūnas
, kitaip vadinamas uodeguotąja paukštpiene - daugiametis lelijų šeimos augalas, turintis didelį kiekį alkaloidų. Būtent alkaloidai suteikia gydomųjų ir nuodingųjų savybių, nes jie stabdo ląstelių dalijimosi procesą ir gali sulėtinti piktybinių audinių vystymąsi bei augimą. Indiškuoju svogūnu gydomos sąnarių arba judėjimo aparato ligos: artritas, artrozė, osteochondrozė, osteoartrozė, radikulitas, podagra, taip pat odos ligos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Liaudyje erškėtinių  šeimos pelkinis sūdras dar vadinamas pelkine sidabražole. Sūdras sukaupia unikalų mineralų ir žmogaus organizmui naudingų medžiagų rinkinį. Dėl didelio rauginamųjų medžiagų tanidų kiekio sūdras pasižymi antibakterinėmis savybėmis, padeda  organizmui kovoti su augliais, gydo alergiją, kraujo išsiliejimą akies tinklainėje, reumatizmą bei nefritą. Sūdras efektyviai mažina cholesterolio kiekį kraujyje, mažina arterinį spaudimą, ramina nervų sistemą. Be to, stiprina imunitetą.



Ugniažolė
nuo seno  pripažįstama kaip vaistas ir liaudies, ir mokslinėje medicinoje. Ugniažole gydoma odos tuberkuliozė arba vilkligė, ją vartoja sergant gelta ir skaldant inkstų akmenis, sultimis naikinamos strazdanos, karpos ir nuospaudos, plaunamos žaizdos ir opos. Ugniažolės preparatai plačiai naudojami ir šiuolaikinės medicinos praktikoje: vartojama sergant  stenokardija, hipertenzija ar bet kuria kita liga, kurios vienas iš simptomų yra raumenų spazmai. Gydant skrandžio vėžį, ji veikia kaip švelnus nuskausminamasis vaistas, sėkmingai vartojama gydyti kepenų ir tulžies pūslės ligas. Ugniažolės preparatai veikia kaip antigrybelinė ir nestipri antibakterinė priemonė.

Olga Romanova - didžiausio Rusijos liaudies medicinos žurnalo „Celebnik“ žurnalistė, daugybės milžiniško populiarumo sulaukusių knygų apie nemedikamentinius gydymo metodus ir priemones sudarytoja, tarp kurių Augalai prieš diabetą, Gydomės actu, soda ir druska, Gydanti metalų galia ir daugelis kitų. Jos knygos - tai unikalių, patikrintų ir iš kartos į kartą žolininkų bei liaudies žiniuonių perduodamų, neretai oficialios medicinos patvirtintų patarimų rinkiniai tiems, kurie nori gyventi ilgai ir, svarbiausia, sveikai. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų