Artūras Gudaitis žaidė neilgai, tačiau buvo naudingas, o jo atstovaujama Milano „AX Armani“ (8/7) ekipa namuose 78:71 (26:24, 17:19, 19:10, 16:18) nugalėjo „Valencia“ (6/9) komandą.

Antrojo kėlinio pabaigoje rezultatas dar buvo lygus (43:43), tačiau tada „AX Armani“ spurtavo ir įgijo 10 taškų pranašumą (57:47).

Nors ketvirtame kėlinyje „Valencia“ komanda dar buvo priartėjusi (63:66), tačiau Luisas Scola smeigė tritaškį, Kalebas Tarczewski pridėjo dvitaškį ir šeimininkai vėl atitolo. Turėtą persvarą „AX Armani“ sėkmingai išlaikė iki rungtynių pabaigos.

A.Gudaitis per 14 min. 34 sek. pelnė 9 taškus (3/6 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, prasižengė 4 kartus ir surinko 11 naudingumo balų.

„AX Armani“: Amedeo Della Valle 15, Kalebas Tarczewski ir Vladimiras Micovas po 13, Sergio Rodriguezas 10, Artūras Gudaitis 9.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius 20 (4/4 trit.), Mike‘as Tobey 11, Samas Van Rossomas 9.