0

Sekmadienį buvo sužaisti trys IX Anglijos „Premier“ lygos turo mačai.

Centrinėje dvikovoje Londono „Chelsea“ futbolininkai rezultatu 2:3 pralaimėjo „Manchester United“ ekipai.

Rungtynių pradžia „mėlyniesiems“ nežadėjo nieko gero. Jau ketvirtą minutę „Chelsea“ gynėjas Davidas Luizas nesėkmingai sužaidė gynyboje ir pasiuntė kamuolį į savo vartus. Neprireikė nė dešimties minučių ir „raudonųjų velnių“ puolėjas Robinas van Persie padvigubino svečių pranašumą.

Prieš pat pertrauką intrigą rungtynėse tiksliai pasiuntęs kamuolį į „United“ vartus atkūrė „mėlynųjų“ saugas Juanas Mata.

Į aikštę sugrįžę „Chelsea“ futbolininkai netruko išlyginti rezultatą. Jaunasis „mėlynųjų“ saugas Oscaras iš kairiojo krašto pakėlė kamuolį į „United“ baudos aikštelę, kurį tiksliu smūgiu galvą į vartų tinklą pasiuntė Ramiresas.

Įvarčiu „mėlynieji“ džiaugėsi neilgai. Likus pusvalandžiui iki mačo pabaigos teisėjas iš aikštės išvarė už paskutinės vilties pražangą išvarė Branislavą Ivanovičių, o dar po kelių minučių abejotinoje situacijoje parodė antrą geltoną kortelę puolėjui Fernandui Toressui.

75 minutę „raudonųjų velnių“ puolėjas Javieras Hernandezas pelnė pergalę „United“ ekipai atnešusį įvartį, tačiau po pakartojimo matyti, kad meksikietis buvo nuošalėje.

Kitose rungtynėse Londono „Tottenham Hotspur“ išvykoje rezultatu 1:2 įveikė „Southampton“, o „Newcastle United“ paskutinę rungtynių minutę išsigelbėjo mače su „West Bromwich Albion“ ekipa ir dėka puolėjo Papiss Demba Cisse įvarčio laimėjo rezultatu 2:1.

IX „Premier“ lygos turo statistika:

Londono „Chelsea“ 2 - 3 „Manchester United“

• 4' [0 - 1] D. Luiz (į savus vartus)

• 12' [0 - 2] R. van Persie

• 44' [1 - 2] J. Mata

• 53' [2 - 2] Ramires

• 75' [2 - 3] J.Hernandez

• 63' iš aikštės pašalintas B. Ivanovič („Chelsea“)

• 69' iš aikštės pašalintas F. Torres („Chelsea“)

„Southampton“ 1 - 2 Londono „Tottenham Hotspur“

• 15' [0 - 1] G. Bale

• 39' [0 - 2] C. Dempsey

• 66' [1 - 2] J. Rodriguez

„Newcastle United“ 2 - 1 „West Bromwich Albion“