Vienas iš NBA favoritu laikomas „Oklahoma City Thunder“ klubas antrose atkrintamųjų varžybų rungtynėse netikėtai turėjo pripažinti „Memphis Grizzlies“ komandos pranašumą. Prieš savus žiūrovus žaidusi antroji reguliaraus sezono komanda po pratęsimo nusileido 105:111.

Memfio komanda išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1:1.

„Thunder“ komandos lyderis Kevinas Durantas pelnė net 36 taškus ir atkovojo 11 kamuolių, tačiau to pergalei neužteko. Nugalėtojų ekipoje nesustabdomas buvo Zachas Randolphas, 8 taškus iš 25 pelnęs per pratęsimą.

Kitose rungtynėse neįkandamas riešutėlis varžovams buvo Blake‘as Griffinas. „Los Angeles Clippers“ įveikė „Golden State Warriors“ komandą 138:98, o 208 cm ūgio puolėjas pelnė 35 taškus ir pasiekė asmeninį rezultatyvumo rekordą atkrintamosiose varžybose. Serijos rezultatas – 1:1.