Sekmadienį Ignalinoje sužaistos grindų riedulio čempionato II-ojo rato pirmosios rungtynės tarp vietos „Vikingo-pieno žvaigždžių“ ir Vilniaus „Andajaus“. Atkakli kova baigėsi vilniečių pergale 4:3 (0:0,2:2,2:1), teigiama pranešime spaudai.

Vieniems čempionato lyderiams ignaliniečiams tai buvo antrasis pralaimėjimas pirmenybėse, o „Andajui“ – revanšas už skaudų pralaimėjimą pirmajame rate 2:8.

Aikštelės šeimininkai visų rungtynių metu labai intensyviai atakavo varžovų vartus, o svečiai žaidimą grindė kontratakomis. „Vikingo“ žaidėjai į varžovų vartus atliko net 27 smūgius („Andajus“ – 10), bet tai jiems nepadėjo iškovoti pergalės. Pirmieji įvartį antrajame kėlinuke, 24 –ą rungtynių minutę, pelnė šeimininkai – Tomas Sinkevičius laiku suspėjo prie nuo vartininko atšokusio kamuoliuko ir nukreipė jį į viršutinį vartų kampą. 30 –ą min.po Vido Turavičiaus perdavimo rezultatą lygina Egidijus Malachovskis.

Prabėgus kiek daugiau nei 1 min. V.Turavičius (Artūro Verbicko rez.perd.) išveda savo komandą į priekį, į tai, baigiantis antrajam kėlinukui, 38 min. ignaliniečiai atsako Mindaugo Čibiro (Ado Čibiro rez.perd.) įvarčiu.

45 min. po puikiai tarpusavyje sužaidusių E.Malachovskio ir A.Verbicko, ir pastarojo tikslaus smūgio, rezultatas tampa 3:1 „Andajaus“ naudai, o dar po 8 min. E.Malachovskis dar labiau padidina persvarą, išnaudodamas turėtą kiekybinę vieno žaidėjo persvarą aikštelėje. „Vikingietis“ Šarūnas Lisauskas (Viktoro Češulio rez.perd.) jau po 20 sek. rezultatą švelnina, 4:3, bet per likusias 7 minutes iki rungtynių pabaigos šeimininkams išvengti pralaimėjimo nepavyko.