„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 2:1 įveikė „Villarreal“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris svarbius taškus.

Samuelis Chukwueze 26-ąją minutę suklaidinęs varžovų vartininką nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir „Villarreal“ išsiveržė į priekį 1:0.

Antoine’as Griezmannas 28-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Prancūzas 35-ąją minute pasinaudojęs subyrėjusia važovų gynyba dar kartą nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą jau „Barcelonos“ naudai 2:1.

Jordi Alba pirmojo kėlinio pabaigoje atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau Sergio Asenjo sėkmingai išmušė kamuolį tolyn nuo savo saugomų vartų.

Manuelis Triguerosas 65-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Villarreal“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.