„Milan“ Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 2:1 įveikė „Sassuolo“ futbolininkus ir toliau išlieka pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Rafaelis Leao sužaidus vos 7 sekundes pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Milan“ į priekį 1:0.

Tai greičiausias visų laikų įvartis ‚„Serie A” istorijoje. Oficialiai jis pelnytas sužaidus 6.7 sek.

Hakanas Calhanoglu 9-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką, bet teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Alexis Saelemaekersas 26-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino pranašumą 2:0.

Domenico Berardi 89-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2.