Bazelyje (Šveicarija) vykstančiame Europos sportinės gimnastikos čempionate penktadienį aukštą, šeštą, vietą vyrų daugiakovės finale užėmė Robertas Tvorogalas.

Vietą Tokijo olimpiadoje jau turintis geriausias Lietuvos gimnastas surinko 82.131 balo. Lietuvis finale džiugino labai stabiliais rezultatais: pratimuose ant arklio (13.233) ir pratimuose ant žiedų (13.366) jis buvo 7-as, laisvuosiuose pratimuose (14.133) ir pratimuose ant lygiagrečių (14.433) – 8-as, o atraminiuose šuoliuose – 9-as (14.033). Prasčiau lietuviui susiklostė tik pratimai ant skersinio, nors ši rungtis įprastai jam pati parankiausia. Šį kartą joje R.Tvorogalas buvo 14-as (12.933).

Europos čempiono titulą iškovojo Nikita Nagornij su 88.032 balo. Jis įtikinamai aplenkė tautietį Davidą Beliavskij (85.864) ir ukrainietį Ilją Kovtuną (84.864).

Priminsime, kad 2020 m. Europos čempionate R.Tvorogalas laimėjo auksą pratimuose ant skersinio ir bronzą – pratimuose ant lygiagrečių. Palyginimui, Europos čempionato daugiakovės finale R.Tvorogalas pastarąjį kartą dalyvavo 2019 m. Tada jis rinko daugiau nei pusantro balo mažiau (80.498) ir buvo 16-as.