Pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ ekipa. Ispanijos čempionė svečiuose 82:91 (21:26, 22:21, 17:21, 22:23) pripažino Tel Avivo „Maccabi“ pranašumą.

Baskai per paskutines 35 minutes nei karto nepirmavo. Likus žaisti mažiau nei keturioms minutėms komandos skyrė keturi taškai, bet tada „Maccabi“ surinko penkis be atsako ir pranašumą išlaikė. „Baskonia“ pralaimėjo antrą kartą iš eilės.

R.Giedraitis per 23 minutes pelnė 12 taškų (1/4 d., 3/6 trit., 1/2 baud.), perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas ir kartą prasižengė.

T.Sedekerskis per 14 minučių surinko 2 taškus (0/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą ir kartą prasižengė.

„Baskonia“: Pierria Henry 19 (8 rez. perd.), Alecas Petersas 18, Rokas Giedraitis 12.

„Maccabi“: Elijah Bryantas ir Othello Huneris po 14, Angelo Caloiaro 12, Yovelas Zoosmanas 11.