Giedraitis išplėšė pratęsimą, o Sedekerskis buvo naudingiausias

Rimto iššūkio Ispanijos pirmenybėse sulaukė dviejų lietuvių atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (21/8), po pratęsimo išvykoje nusileidusi Mursijos UCAM (11/17) klubui – 87:92 (23:17, 17:27, 23:18, 15:16, 9:14).

Permainingame mače komandos keitėsi spurtais, o likus žaisti 20 sekundžių ketvirtajame kėlinyje rezultatą išlygino Rokas Giedraitis (78:78). Jordano Daviso bandymas išvengti pratęsimo buvo netaiklus ir komandoms teko penkios papildomos žaidimo minutės.

Pratęsimo viduryje rezultatą baudų metimais jau lygino Tadas Sedekerskis (82:82). Vis dėlto likusį laką svečių puolimas strigo, o Tomaso Bello taškai virto pergalingais.

R.Giedraitis Vitorijos klubui per 38 minutes pelnė 18 taškų (3/5 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, 4 sykius suklydo, 3 kartus prasižengė bei surinko 16 naudingumo balų.

T.Sedekerskis per 30 minučių surinko 10 taškų (4/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų metimų), atkovojo 5 ir perėmė kamuolį, blokavo 2 metimus, kartą prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.

Lietuviai buvo efektyviausi baskų ekipoje, arčiausiai jų liko 17 taškų ir 12 naudingumo balų surinkęs Alecas Petersas, 12 taškų pridėjo Zoranas Dragičius, 11 – Pierria Henry.

Mursijos klubą į pergalę vedė net 29 taškus surinkęs J.Davisas, 21 pridėjo Isaiah Tayloras, po 12 – Augusto Lima ir Jamesas Webbas.

„Baskonia“ pastaruoju metu kenčia dramatiškose rungtynėse. Įtemptas mačas prieš Valensijos „Valencia“ eliminavo baskus iš kovos dėl vietos Eurolygos atkrintamosiose, o dabar jie nepasinaudojo šansu pakilti iš ketvirtosios vietos Ispanijoje