Antradienį startavusios Europos taurės ketvirtfinalio varžybos nesėkmingai susiklostė Roko Giedraičio atstovaujamai Berlyno ALBA ekipai.

Lietuvio klubas pirmose ketvirtfinalio serijos iki 2 pergalių rungtynėse namuose 90:91 (29:17, 29:22, 12:27, 20:25) pralaimėjo Malagos „Unicaja“ ekipai.

Antroje kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai dar turėjo 21 taško pranašumą, tačiau nesugebėjo jo išsaugoti.

Pralaimėjusiems R. Giedraitis per 28 minutes pelnė 13 taškų (3/5 dvit., 1/7 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius, perėmė 2 kamuolius, 1 kartą suklydo, bei surinko 11 naudingumo balų.

ALBA: Peytonas Siva (6/8 baud. met., 7 rez. perd.) 14, Nielsas Giffey’us ir Martinas Hermannssonas (10 rez. perd., 17 naud. bal.) po 13, Joshiko Saibou 10.

„Unicaja“: Mathiasas Lessortas (6/6 dvit., 7 atk. kam., 32 naud. bal.) 18, Adamas Waczynski (4/4 dvit., 3/5 trit.) 17, Draganas Milosavljevičius 10.